کوئیزنت

کوییزنت شامل بازی پرسش و پاسخ و نظر سنجی می باشد.کاربر با پاسخ به سوالات متنوع علاوه بر افزایش اطلاعات عمومی میتواند وارد قرعه کشی ها شود. چهار نوع بازی پرسش و پاسخ شامل تک سوالی، هفت سوالی یک نفره، هفت سوالی دو نفره و هفتاد سوالی در کوئیزنت وجود دارد:

یک سوالی

در این بخش به ازای هر یک پاسخ صحیح ۵ امتیاز و هر پاسخ غلط ۱ امتیاز تعلق میگیرد، هر سوال را فقط یکبار میتوانید جواب دهید و مهلت پاسخ دهی بی انتهاست.

هفتاد سوالی

در این بخش هم هر پاسخ صحیح ۵ امتیاز و هر پاسخ غلط ۱ امتیاز دارد، هر هفتاد سوال در مورد یک موضوع است و مهلت خاصی دارد که باید در آن مدت ۷۰ سوال را جواب دهید.

هفت سوالی یک نفره

 در این بخش یک موضوع را انتخاب میکنید و چند دقیقه وقت دارید تا ۷ سوال را جواب دهید، هر پاسخ صحیح ۵ امتیاز و هر نمیدانم ۱ امتیاز دارد. هر موضوع را هر چندبار که تمایل داشته باشید میتوانید انتخاب کنید.

هفت سوالی دو نفره

در این بخش میتوانید با یکی دیگر از کاربران رقابت کنید، باید ۵ موضوع را انتخاب و دکمه شروع را بزنید، یک رقیب انتخاب و در یکی از ۵ موضوعی که انتخاب کرده اید ۷ سوال از دو طرف پرسیده میشود، هر کدام امتیاز بیشتری بگیرد برنده اعلام میشود و ۵ الماس از بازنده میگیرد، علاوه بر این امتیازش هم دوبرابر میشود!

کدهای کوئیزنت

هر قرعه کشی کدهای مخصوص به خود را دارد، هرچه تعداد کدهای شما بیشتر باشد شانس شما افزایش می یابد.

کد نقره ای: با داشتن این کد وارد قرعه کشی هفته ای ۴ میلیون تومان میشوید انتهای هر هفته کدهای نقره ای قرعه کشی و برنده ها مشخص میشوند. بعد از قرعه کشی آن کدها دیگر معتبر نیستند. برای بدست آوردن کدهای نقره ای دو راه دارید:

  • از بخش های مختلف امتیاز کسب کنید و هر ۴۰ امتیاز را با پرداخت ۲۰ الماس به یک کد نقره ای تبدیل کنید.
  • با خرید یک بسته ۸۰ الماسی هم به صورت مستقیم کد نقره ای خواهید گرفت!

کدطلایی: با داشتن کدطلایی در قرعه کشی های ماهانه با جوایز ویژه شرکت کنید. انتهای هر ماه کدهای طلایی قرعه کشی و برنده ها مشخص میشوند، اگر برنده شدید کدهای شما باطل میشوند و اگر برنده نشوید کدها به قرعه کشی ماه بعد (فقط برای طول مدت کمپین) منتقل میشوند. برای بدست آوردن کدطلایی هم دو راه دارید:

  • هر ۲۰ کد نقره ای که بدست بیاورید به صورت اتوماتیک یک کد طلایی میگیرید، در اینجا مجموع تمام کدهای نقره ای که طول مدت کمپین گرفتید شمرده میشوند (حتی اگه باطل شده باشد هم محاسبه میشود)
  • اگر عجله دارید و مایل هستید سریعتر وارد قرعه کشی ماه بشوید میتوانید با خرید بسته ۲۰۰ الماسی مستقیم یک کدطلایی هم بگیرید!